Protetyka Wrocław

 

Lekarz specjalista protetyk to architekt w gabinecie, a technik to jubiler w laboratorium, realizujący projekt. Ich ścisła współpraca oraz wiedza i zdolności skutkują pięknymi i funkcjonalnymi zębami.

 

Zdjęcie przedstawiające gabinet protetyczny oraz protezy zębowe

Leczenie protetyczne w klinice Dental Salon

Nad całym procesem leczenia protetycznego czuwają doświadczeni specjaliści protetyki stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Specjalizujemy się w rekonstrukcjach protetycznych na implantach nie tylko w przypadkach pojedynczych braków zębowych, ale również w całkowitych rekonstrukcjach zgryzu u osób poszkodowanych w wypadkach oraz po przebytych chorobach nowotworowych.

Dzięki zgranemu zespołowi oraz posiadanemu doświadczeniu minimalizujemy ryzyko powikłań, potrafimy realizować prace o najwyższym stopniu trudności.

Dzięki pracy zespołowej lekarza protetyka, chirurga, ortodontyendodonty oraz technika dentystycznego jesteśmy w stanie zrekonstruować i przekonstruować każdy uśmiech.

Prawidłowo wykonane prace protetyczne mają bezpośredni wpływ na mięśnie żuchwy, przyzębie, komfort pacjenta, fonetykę, narząd żucia i estetykę.

Unit stomatologiczny w gabinecie dentystycznym wykorzystywany do zabiegów: Implantologia, protetyka, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Umów wizytę

 

Protetyka w Dental Salon

 

Specjalizujemy się w pracach złożonych na cyrkonie, pełnej ceramice, natychmiastowych koronach tymczasowych na implantach w dniu zabiegu, licówkach. Wykonujemy pełną gamę prac protetycznych:

 

  • konwencjonala protetyka,
  • wklady koronowo-korzeniowe lane, złote, na włóknach szklanych oraz cerkonowe indywidualne,
  • korony porcelanowe na łącznikach standardowych tytanowych oraz indywidualnych cerkonowych, tytanowych pokrywanych zlotem,
  • protezy na implantach wsparte na lokatorach, belkach, koronach teleskopowych
  • prace cementowane i przykręcane
  • prace hybrydowe
  • korony porcelanowe na łącznikach cyrkonowych indywidualnie frezowanych przez komputer,
  • licówki porcelanowe,
  • protezy szkieletowe, na zasuwach, zatrzaskach,
  • prace mieszane oraz wszystkie pozostałe znane na świecie rozwiązania.

 

Zapewniamy naszym pacjentom uzupełnienia tymczasowe estetyczne na czas leczenia przed wykonaniem ostatecznej pracy protetycznej. Nasi pacjenci są aktywni zawodowo i towarzysko, więc muszą wejść i wyjść z gabinetu z zębami.

 

Lekarze zajmujący się protetyką

Leszek Lasocki

lek. stom., tech. dent.

Marzena Majewska-Zięty

lek. dent.

Szymon Nowak

lek. dent.

Kacper Lisiecki

lek. dent.