Pogotowie stomatologiczne Wrocław

 

W klinice Dental Salon jest to pomoc lekarza stomatologa w nagłych przypadkach. Skorzystać z niej mogą wszyscy, którzy zmagają się z nieprzyjemnymi dolegliwościami w jamie ustnej takimi jak: ból zęba, obolałe dziąsło, ukruszony lub pęknięty ząb, oraz posiadają inne niepokojące objawy, które wymagają szybkiej konsultacji.

 

Bolący ząb z apteczką pogotowia stomatologicznego
 

Pogotowie Stomatologiczne

W Dental Salon pacjenci, którzy potrzebują pilnej konsultacji traktowani są priorytetowo i staramy się zapewnić im jak najszybszą wizytę stomatologiczną w miarę dostępności Naszych lekarzy.

W klinice znajduję się nowoczesny sprzęt diagnostyczny, więc w nagłych wypadkach możemy wykonać TK lub zdjęcie RTG aby dokładnie poznać przyczynę bólu i dyskomfortu w jamie ustnej.

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych zabiegów z zakresu stomatologii, takich jak: implantologia, protetyka, ortodoncja, endodoncja, pedodoncja, periodontologia i chirurgia jamy ustnej (estetyczna, resekcyjna, onkologiczna, odtwórcza-regeneracyjna). Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe leczenie wszystkich nieprzyjemnych dolegliwości w jednym miejscu.

Potrzebujesz pilnej konsultacji lekarza stomatologa?

 

 

Zadzwoń i dowiedz się o dostępnych terminach.

 

Zadzwoń: +48 668 878 002

 

Nasze zabiegi: