O mnie

W Klinice Dental Salon specjalizuję się w kompleksowych zabiegach z zakresu implantoprotetyki (korony, mosty, prace all-on-4, all-on-6, protezy na belkach i lokatorach) i stomatologi estetycznej (licówki, korony, mosty).

Wiem, iż każdy pragnie cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem, dlatego w wykonywanych zabiegach wykorzystuję najlepsze i sprawdzone materiały, które w połączeniu z moją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem gwarantują bezpieczeństwo, komfort oraz pełne zadowolenie pacjenta.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach w Polsce i za granicą m.in. szkolenia w prestiżowym ośrodku naukowym Kois Center w Seattle, USA oraz The University of Kentucky College of Dentistry, Lexington USA. Posiadana przeze mnie wiedza umożliwia mi interdyscyplinarne leczenie pacjentów z problemami okluzyjnymi i protetycznymi, co uważam za jedno z największych wyzwań współczesnej stomatologii.

Szczególnie dużo uwagi przykładam do skrupulatnej diagnostyki, aby opracować jak najlepszy plan leczenia umożliwiający osiągnięcie zamierzonego efektu estetycznego w bezpiecznej i stabilnej okluzji.

Za swój sukces uważam spełnione oczekiwań pacjenta i jego zadowolenie z przeprowadzonej metamorfozy.